top of page

Projekti > FAI Rokie

fai rokie.jpg

Projekta Rookie mērķis ir iepazīstināt bērnus ar gaisa sporta, aviācijas, tehnoloģiju un zinātnes pasauli.

 

DARBNĪCA

Projekts Rookie nodrošina skolotājiem un gaisa sporta organizācijām visus rīkus un informāciju, lai organizētu darbnīcu, kas piemērota bērniem vecumā no 8 gadiem.

 

TIEŠSAISTES KONKURSS

Projekts Rookie ietver arī tiešsaistes konkursu, kurā bērni var lidot ar JEBKURU modeli, kas atbilst sacensību noteikumiem. Sacensībās var piedalīties bērni vecumā līdz 14 gadiem. Bērniem jāspēj palaist savu lidmašīnu bez pieaugušo palīdzības. Lai sacensības būtu pēc iespējas godīgākas, varat izvēlēties iesācēju komplektu, taču ir atļauts jebkurš modelis, kas atbilst tiešsaistes sacensību noteikumiem.

 

BALVAS

Katra gada beigās trīs labākie saņems dāvanu no Aviationtoys.nl un sertifikātu.

Arī katra gada čempions iegūs viņu vai viņa vārdu, kas tiks minēts Rookie slavas zālē.

Tas viss ir saistīts ar jautrību, jo īpaši bērniem, kuri vēlas jautri un viegli nokļūt aviācijā. Dalībai nav minimālā vecuma ierobežojuma; kamēr viņš pats palaiž modeli, tas ir lidojums, kas ir derīgs, kad to nosaka pieaugušais.

"Es novēlu jums visiem daudz jautrības!"

Vincents Merlins

 

"Esmu ļoti priecīgs un jūtos pagodināts prezentēt mūsu projektu Rookie. Projekts dos labu platformu skolām, klubiem utt., lai sāktu būvēt un lidot lidmašīnu modeļus. Projektā īpaši cenšamies piesaistīt mūsu jaunākos pilotus, aktivizējiet viņus lidošanā, kā arī ļaujiet viņiem saprast, ka pastāv vispasaules organizācija visu veidu lidojumiem: FAI. Kas zina, ar ko nākotnē lidos ļoti jauns pilots? Projekta galvenais cilvēks ir Vincents Merlijns, bet visa CIAM Izglītība S/C ir iesaistījusies darbā. Tagad esmu lepns par mūsu projekta uzsākšanu un ceru, ka mēs sasniegsim savu mērķi ar jauniem aktīviem pilotiem visā pasaulē.

- Per Findahl, CIAM Izglītības apakškomitejas priekšsēdētājs 

 

PASŪTIET SAVU ROOKIE

Vairāk informācijas:

bottom of page