Projekti > Fotokonkurss "Lidojums"

Noslēdzies LATVIJAS AEROKLUBA (LAK) izsludinātais šīgada fotogrāfiju konkurss “LIDOJUMS”, kas tika sarīkots sadarbībā ar airBaltic Pilotu Akadēmiju.

Pirmās trīs godalgotās vietas ir ieguvuši:

1.vieta – Deniss Mihailovs, fotogrāfija “Love is in the air”

2.vieta – Viktors Mikšta, fotogrāfija “Saulkrasti”

3.vieta – tā kā žūrijas domas dalījās, tad tiek piešķirtas trīs trešās vietas:

Oļegs Jakovļevs, fotogrāfija “Rudens stari”;

Normunds Pakulis, fotogrāfija “Trīs’;

Dmitrijs Veidemans, fotogrāfija “Nelegālā apdzīšana”

LAK izpilddirektores speciālbalva tiek piešķirta Mārtiņam Plūmem, fotogrāfija “Muzikālie kontrasti”.

Visas iesūtītās fotogrāfijas ir aplūkojamas šeit – https://drive.google.com/drive/folders/1Fo7uuhVt9HvX6o2VXNyowz-Hkya3bPdw?usp=share_link

Atgādinām – saskaņā ar Konkursa nolikumu, šīs fotogrāfijas nevar tikt izmantotas/izplatītas bez fotogrāfiju autoru atļaujas.

Pirmās vietas īpašnieks Deniss Mihailos ir ieguvis 1vienas stundas stimulatora Diamond DA40/42 SIM izklaides lidojumu. Plānotais šī lidojuma laiks 17.11.2022., 20:00.

Uzvarētāju apbalvošana notiks airBaltic Pilotu Akadēmijas telpās, Pilotu iela 6, Mārupe, 2022.g. 17.novembrī, sākums plkst. 18:00.

Šī pasākuma orientējošs plāns:

1. Latvijas Aerokluba prezidenta uzruna

2. airBaltic Pilotu Akadēmijas prezentācija, jautājumi

3. fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana

4. iepazīšanās ar airBaltic Training Centrā izvietotajiem lidojumu stimulatoriem

Uz pasākumu laipni lūgti ierasties visi fotokonkursā dalību ņēmušie dalībnieki, kā arī visi citi interesenti, kas vēlas iepazīties ar airBaltic Training Centra darbību. Tā kā vietu skaits uz pasākumu ir ierobežots, tad lūgums pieteikties uz šo pasākumu elektroniski, sūtot savu pieteikumu uz whatsapp, +371 26841427, Normunds. Vietu skaits ierobežots (līdz 40 cilvēki), tāpēc priekšroka tiks dota pieteikumiem rindas kārtībā.

Uz tikšanos pasākumā, 17.novembra vakarā airBaltic Training Centrā!

lspf-logo_edited_edited.png
logoMB_1_png_edited_edited.png