Par Aeroklubu

Biedrība „Latvijas Aeroklubs” ir Latvijas aviācijas sporta veidu federāciju apvienība.

Latvijas Aerokluba juridiskais statuss atjaunots 1991. gada 2.martā Rīgā.

Par pirmo atjaunotā LAK prezidentu ievēlēts Kārlis  Plociņs.

2017.gada 25.martā par Latvijas Aerokluba Goda Prezidentu ievēlēts Kārlis Plociņš.

Kārļa Plociņa, bijušā LAK Prezidenta atmiņu vēstījums :
 " - LAK dibināšanas/atjaunošanas konference, kas pieņēma/apstiprināja LAK statūtus notika 1991.gada. 2. martā (LAK reģistrēts Sporta Komitejā un 1993.g. Tieslietu Ministrija izveidoja sabiedrisko organizāciju reģistru, tapēc arī parādās 1993.gada 15. marts, un 2005.g. 10. maijā LAK tika pārreģistrēts LR UR biedrību un nodibinājumu reģistrā!);
-  LAK atjaunoja FAI aktīvā biedra statusu no 1992. gada 1. maija (aprīlī ar RAF mikroautobusu, ar Juri Spirinu pie stūres, devāmies uz Parīzi uz FAI izpildkomitejas (EB) sēdi, kurā es prezentēju LAK prasību).

lspf-logo_edited_edited.png
logoMB_1_png_edited_edited.png